Akademia Lechii Gdańsk S.A

2015-06-18 15:29:58

Od sezonu 2015/2016 szkolenie dzieci i młodzieży wróciło w całości pod skrzydła Lechii Gdańsk S.A.

Obecnie w Akademii Lechii Gdańsk S.A. trenuje 11 drużyn: począwszy od grupy naborowej U8/U7 do drużyny U19, czyli juniorów starszych.

Nasze zespoły występują w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów (U-19), Centralnej Ligi Juniorów Młodszych (U-17), Centralnej Ligi Trampkarzy (U-15) oraz na szczeblu wojewódzkim. Najmłodsze roczniki uczestniczą w turniejach.

Kadrę trenerską tworzą wykwalifikowani trenerzy, często mający za sobą grę w rozgrywkach Ekstraklasy oraz w reprezentacji Polski. To także w większości byli piłkarze Biało-Zielonych: Tomasz Unton, Dominik Czajka, Józef Gładysz, Paweł Pęczak, Marek Zieńczuk czy Marcin Kubsik.

Odpowiadając na zainteresowanie rodziców, otworzyliśmy  zapisy do Akademii Lechii Gdańsk S.A. dla roczników 2010, 2011 oraz 2012. Rodzice zainteresowani trenowaniem ich dzieci w Lechii i przyszłą karierą piłkarską swoich podopiecznych, mogą kontaktować się z klubem pisząc na adres: j.gladysz@lechia.pl, tel.: 502 855 204

 

Dołącz do nas i obserwuj Akademię Lechii Gdańsk!

Akademia Lechii Gdańsk posiada konta na Twtterze, Instagramie oraz Facebooku (fanpage). Wspólnym wyróżnikiem dla wszystkich kont jest nazwa „AkademiaLechii”.

Kontakt:
akademia@lechia.pl

Twitter
@AkademiaLechii

Instagram
@akademialechii

Facebook
@AkademiaLechii

Sponsorzy Akademii Lechii Gdańsk

Sponsor Główny
Sponsorzy Akademii

                   
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się