• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

4INVEST sponsorem strategicznym Akademii Lechii Gdańsk

2017-10-26 13:28:00
Spółka inwestycyjna 4INVEST już drugi rok z rzędu sponsoruje młodych piłkarzy trenujących w Akademii Lechii Gdańsk. Zaangażowanie spółki zaowocowało zacieśnieniem trwającej od 30 lipca 2016 roku współpracy i przeniosło się na wyższy poziom. Obecnie 4INVEST pełni rolę sponsora strategicznego Akademii Lechii Gdańsk.

 – Doceniając potencjał rozwojowy i niepowtarzalne piękno Gdańska staramy się iść z duchem czasu, zawsze jednak szanując jego ponad 1000-letnie dziedzictwo - mówi Iwona Gabryel, prokurent 4INVEST. – W biznesie działamy elastycznie, w sposób otwarty i uczciwy. Zapraszamy do współpracy firmy o ugruntowanej renomie i międzynarodowej skali działania. Nie zapominamy jednak o naszych lokalnych korzeniach. Chętnie spoglądamy w stronę sportu i jesteśmy przekonani, że warto inwestować w młodzież. Współpraca z Akademią Lechii Gdańsk idealnie wpisuje się w naszą strategię, a tytuł sponsora strategicznego Klubu to dla nas powód do dumy. To inwestycja w jakość i wychowanie młodych ludzi w duchu fair play – dodała.

 

Logotyp firmy 4INVEST widnieje od dłuższego czasu na plecach wszystkich zespołów Akademii Lechii Gdańsk występujących w rozgrywkach na szczeblu centralnym oraz regionalnym. Łącznie to 11 dziecięcych i młodzieżowych drużyn. Akademia Lechii Gdańsk zabezpiecza przygotowanie motoryczne i mentalne młodych zawodników, nad którymi czuwa zespół profesjonalnych trenerów. Wszystko to możliwe jest m.in. dzięki działaniom sponsorów.

 

4INVEST to ściśle związana z Gdańskiem spółka inwestycyjna, realizującą między innymi projekty deweloperskie o podwyższonym standardzie. Ostatnia realizacja to Osiedle Hiszpańskie, a w chwili obecnej przygotowywany jest projekt o charakterze premium – Nowy Spichlerz oraz Kamienice Dzwonnika w samym centrum Gdańska. Spółka angażuje się społecznie wspierając różne inicjatywy zarówno sportowe (m.in. drużynę siatkówki dziewcząt Liceum im. Staszica w Lublinie) jak i akcje charytatywne.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się