17.12.2018, 18:00
    22.12.2018, 18:00

Adam Chrzanowski i Tomasz Makowski zagrali w meczu Reprezentacji U-20

2018-11-19 21:38:00
Zawodnicy Biało-Zielonych zagrali w meczu Polska U-20 - Ukraina U-20, który kadra prowadzona przez Jacka Magierę wygrała 2:1.

Adam Chrzanowski znalazł się w wyjściowej jedenastce i grał do 66. minuty, gdy zmienił go Kacper Kostorz. Wcześniej obejrzał żółty kartonik. Z kolei Tomasz Makowski w 89. minucie zmienił Marcela Zyllę. Dla zawodników Lechii były to odpowiednio czwarty i trzeci mecz w kadrze U-20.

Podopieczni Jacka Magiery prowadzenie objęli w 19. minucie po bramce Dominika Steczyka. W 28. rywale wyrównali, a w 70. samobójczą bramkę zdobył Oleh Veremiienko.

Polska - Ukraina 2:1 (1:1)

Bramki: Dominik Steczyk (19., k), Oleh Veremiienko (70. sam.) - Denys Popov (28.)

Żółte kartki: Adam Chrzanowski, Jan Sobociński - Ołeksandr Safronov, Kyryło Dryszliuk

Polska U-20: Miłosz Mleczko (66' Karol Niemczycki) - Adam Chrzanowski (66' Kacper Kostorz), Jan Sobociński, Serafin Szota, Jakub Bednarczyk (33' Oskar Repka) - Marcel Zylla (89' Tomasz Makowski), David Kopacz (89' Sebastian Strózik)- Tymoteusz Puchacz, Adrian Łyszczarz (66' Bartosz Ślisz), Adrian Stanilewicz - Dominik Steczyk (79' Jakub Moder).

Ukraina U-20: Vladyslav Kuczeruk (46' Dmytro Riznyk) - Denys Popov, Ołeh Veremiienko, Ihor Snurnitsyn (63' Tymofii Sukhar) - Ołeksandr Safronov (75' Ołeksandr Avramenko), Maksym Chekh (63' Kyryło Dryszliuk), Ołeksandr Bieliaev, Viktor Korniienko - Ołeksii Kaszczuk (76' Andrii Remeniuk), Vladyslav Supriaga, Serhii Buletsa (75' Denys Utimenko).