25.11.2018, 18:00

Adam Chrzanowski i Tomasz Makowski zagrali w Reprezentacji Polski U-20

2018-10-16 22:06:00
Dwa piłkarze Lechii Gdańsk znaleźli się w pierwszym składzie Reprezentacji Polski do lat 20 na mecz z Holandią. Biało-Czerwoni przegrali 1:4.

Piłkarze Lechii Gdańsk w meczu z Holandią zagrali po 90 minut. Niestety Reprezentacja Polski U-20 przegrała aż 4:1, wszystkie bramki tracąc już w pierwszej połowie. Honorowego gola zdobył w 71. minucie Adrian Benedyczak.

Holandia – Polska 4:1 (4:0)
Bramki: Dylan Vente (13)., Dani de Wit (25., 34., 43.) – Adrian Benedyczak (71.)

Polska: Marcin Bułka - Jakub Bednarczyk, Sebastian Walukiewicz (46. Serafin Szota), Adam Chrzanowski, Tymoteusz Puchacz - Radosław Kanach (71. Bartosz Slisz), Tomasz Makowski - Sebastian Strózik (81. Jakub Moder), David Kopacz, Konrad Gutowski (61. Kacper Chodyna) - Adrian Benedyczak.