Adam Chrzanowski: Wszystko idzie w dobrą stronę

2018-08-27 10:00:00
- Ta bramka cieszy, ale najważniejsze są trzy punkty - podsumowuje wygrane spotkanie z Pogonią Szczecin Adam Chrzanowski, strzelec jednego z trzech goli.

- Pogoń zagrała bardzo dobry mecz, było to spotkanie na dobrym poziomie. W drugiej połowie Pogoń przejęła inicjatywę w końcówce, my się trochę cofnęliśmy, ale najważniejsze w tym meczu były trzy punkty, które pojechały do Gdańska - ocenia Chrzanowski.

  

 

Młody obrońca zagrał w tym sezonie dopiero drugi mecz (wcześniej cztery minuty w Warszawie), ale od razu wskoczył do pierwszego składu i zdobył bramkę. 

 

- Czekałem na swoje miejsce w podstawowej jedenastce. Codziennie ciężko trenowałem na to. Dzisiaj zagrałem, ale to nie było maksimum moich możliwości, był to pierwszy mecz w tym sezonie, miałem małe problemy fizyczne. Strzeliłem bramkę, z której bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że dałem pozytywny sygnał trenerowi, by dalej na mnie stawiał. 

 

Bramka Chrzanowskiego okazała się być na wagę trzech punktów. Dzięki wygranej Biało-Zieloni zostali liderem LOTTO Ekstraklasy. Po sześciu spotkaniach mają cztery wygrane, dwa remisy i 14 punktów na koncie.

 

- Ta bramka cieszy, napewno to nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu, ale najważniejsze są trzy punkty, które potrafiliśmy dowieźć do końca, bo w końcówce było kilka groźnych sytuacji. Pokazaliśmy, że jesteśmy dobrą drużyną, gramy razem, blisko siebie, także naprawdę wszystko idzie w dobrą stronę - podkreśla wychowanek Znicza Pruszków.

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się