• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.06.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.06.2020, 18:00

Adam Chrzanowski: Zwycięstwo pozwoliłoby nam odetchnąć

2018-02-20 10:00:00
- Porażka taka jak ostatnio z Piastem bardzo boli, ale nie możemy się załamywać. Potrzebujemy zwycięstwa, które pozwoliłoby nam odetchnąć i na chwilę odłożyć dużą presję, która na nas ciąży. Myślę, że wtedy będzie to wyglądać zdecydowanie lepiej - mówi obrońca Biało-Zielonych Adam Chrzanowski.
- Po raz kolejny popełniliśmy głupie błędy w defensywie, które kosztowały nas utratę bramek. Powinniśmy być bardziej skoncentrowani i bliżej przeciwnika. Z przodu stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, ale brakowało nam skuteczności w decydujących momentach. – skomentował ostatni występ Biało-Zielonych młody defensor Lechii. –  Jeśli chcemy zacząć punktować, to musimy mieć tych okazji więcej. Wyniki tego nie odzwierciedlają, ale naprawdę dobrze czujemy się w ustawieniu 1-3-4-3. Częściej próbujemy atakować bokami boiska, ciężko pracujemy na murawie w każdym spotkaniu, starając się długo utrzymywać w posiadaniu piłki i dużo biegając - dodał "Chrzanek".
 
 
Jednak Biało-Zieloni w dwóch pierwszych tegorocznych spotkaniach, rozgrywanych w dodatku przed własną publicznością, zdobyli zaledwie jeden punkt.
 
- Nie idzie nam, jednak czas najwyższy się przełamać. Przed nami trudne spotkanie z Jagiellonią w Białymstoku, ale tak jak w każdym meczu, myślimy o zdobyciu trzech punktów. Mamy kilka dni, by przeanalizować ostatnie błędy, zregenerować się i popracować nad naszą grą - zakończył Adam Chrzanowski. 
 
 
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się