• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Adam Owen: Cieszy mecz bez straconej bramki

2018-03-02 23:25:00
- Cieszy mnie fakt, że po raz pierwszy w tym roku zagraliśmy „na zero z tyłu”. Nie ukrywam jednak, że jestem rozczarowany rezultatem – powiedział po spotkaniu z Zagłębiem Lubin trener Lechii Gdańsk Adam Owen. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

- Jestem rozczarowany rezultatem, ale cieszę się, że po raz pierwszy w tym roku zagraliśmy mecz bez straty bramki. Chciałbym pochwalić swój zespół za grę w defensywie w tym spotkaniu – mówił Adam Owen. – W drugiej połowie dzięki przeprowadzonym zmianom przenieśliśmy ciężar gry na połowę przeciwnika, a rezerwowi wnieśli sporo jakości do naszej gry. Milos Krasić i Simeon Sławczew zaczęli mecz na ławce rezerwowych, gdyż w wyjściowym składzie pojawili się ci piłkarze, którzy byli bardziej wypoczęci. Graliśmy bowiem trzeci mecz w ciągu tygodnia – dodał szkoleniowiec Lechii.

 

- Jeśli chodzi o Pawła Stolarskiego to w wyniku upadku odczuwał silny ból, który uniemożliwiał mu grę, dlatego też dokonaliśmy trzeciej zmiany. Na szczęście pierwsze diagnozy nie mówią o jakimś poważnym urazie – wyjaśnił Adam Owen.