• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Adam Owen: Drużyna spisała się na medal

2017-11-03 22:55:00
- Jestem bardzo zadowolony z wyniku i gry mojej drużyny, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę to, co wydarzyło się w naszym poprzednim meczu. Uważam, że mogliśmy wygrać wyżej, bo w pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji do zdobycia większej liczby goli – mówił na konferencji prasowej po derbach Trójmiasta trener Lechii Gdańsk Adam Owen.

- Odbudowaliśmy się po poprzednim meczu, przede wszystkim pod względem mentalnym. Poza tym popracowaliśmy nad podstawami. Zbieraliśmy drugie piłki, byliśmy w kontakcie z rywalem i zachowaliśmy czujność w obronie, przez co Dusan Kuciak nie miał za dużo roboty – mówił na konferencji prasowej trener Owen. – Dlatego jestem zadowolony z gry mojego zespołu w spotkaniu derbowym i również z wyniku. Choć mogliśmy wygrać wyżej, bo w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie dogodne sytuacje do tego, by strzelić więcej bramek. Uważam, że drużyna spisała się na medal – dodał szkoleniowiec Lechii.

 

- Nie chcę wyróżniać indywidualnie moich zawodników, bo wszyscy zagrali bardzo dobrze. Pomagaliśmy sobie wzajemnie na boisku. Na pewno cieszę się z postawy Rafała Wolskiego, który pokazał bardzo dużą piłkarską jakość. Natomiast powrót Milosa Krasicia do składu to efekt jego bardzo dobrej pracy na treningach. Cieszę się, że pokazał to na boisku również w meczu – podkreślił Adam Owen.