Adam Owen: Ten remis jest jak porażka

2018-02-27 20:45:00
- Remis w tym spotkaniu traktuję jak porażkę. Nie możemy pozwolić sobie na stratę takich bramek, jakie strzelili nam rywale. Wierzę jednak, że znajdziemy sposób na wygrywanie – mówił po meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza trener Lechii Gdańsk Adam Owen.

– Wynik 2:2 traktuję jak porażkę. Chociaż długo prowadziliśmy, to im bardziej mecz zbliżał się do końca, stawaliśmy się coraz mniej pewni siebie i za bardzo oddaliśmy inicjatywę rywalom – mówił Adam Owen, który na mecz z Bruk-Bet Termaliką zmodyfikował ustawienie taktyczne swojej drużyny.

 

- To ustawienie miało na celu, byśmy grali wyżej w środku pola, dzięki czemu mieliśmy tworzyć sobie więcej sytuacji. Widziałem poprawę naszej gry w stosunku do naszego poprzedniego meczu, jednak nie możemy pozwolić sobie na utratę takich bramek jak dziś. Szczególnie druga zabiła naszą pewność siebie i mogło nawet skończyć się gorzej – stwierdził Adam Owen.

 

- Musimy dalej ciężko pracować i wierzyć w to, co robimy. Wierzę, że znajdziemy sposób na wygrywanie – zakończył szkoleniowiec Biało-Zielonych.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się