• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.06.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.06.2020, 18:00

Adam Owen: Zasłużyliśmy na więcej niż punkt

2018-02-10 23:06:00
- Jestem zadowolony z postawy zespołu, natomiast nie z wyniku. Uważam, że w starciu z Wisłą zasłużyliśmy na więcej niż jeden punkt – podsumował spotkanie z drużyną z Krakowa trener Lechii Gdańsk Adam Owen.

- Jestem zadowolony z postawy mojej drużyny w meczu z Wisłą, natomiast nie ukrywam rozczarowania wynikiem. Uważam, że zasłużyliśmy na więcej niż ten jeden punkt. Wyglądaliśmy solidnie, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji i powinniśmy zakończyć ten mecz z trzema punktami. Byłaby to cenna zdobycz, zważywszy na naszą pozycję w tabeli – stwierdził Adam Owen.

 

- Muszę pochwalić moich młodych zawodników po spotkaniu przeciwko Wiśle. Adam Chrzanowski, który zagrał po raz pierwszy w wyjściowym składzie w meczu LOTTO Ekstraklasy, czy Paweł Stolarski i Joao Nunes rozegrali naprawdę dobry mecz – podkreślił trener Biało-Zielonych.

 

- Jeśli chodzi o zmiany to ta Pawła Stolarskiego była wymuszona kontuzją. Z kolei Filip Mladenović grał swój pierwszy mecz od dłuższego czasu, dlatego zdecydowałem się wcześniej zdjąć go z boiska. Natomiast wejście Ariela Borysiuka za Simeona Sławczewa podyktowane było tym, że chciałem dodać więcej energii naszej środkowej linii – wyjaśnił Adam Owen.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się