• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

Adam Owen: Zwycięstwo zawsze cieszy, niezależnie kto jest rywalem

2018-01-28 22:07:00
W trzecim zimowym sparingu piłkarze Lechii Gdańsk odnieśli pierwsze zwycięstwo. W towarzyskim spotkaniu rozegranym na stadionie przy ul. Traugutta Biało-Zieloni pokonali pierwszoligową Pogoń Siedlce 4:1. – Jestem zadowolony z wyniku, bo w piłce chodzi przecież o wygrywanie. Zwycięstwo zawsze cieszy, niezależnie w jakim meczu i kto jest twoim przeciwnikiem – powiedział po spotkaniu trener gdańskiej drużyny Adam Owen.

W meczu z Pogonią Biało-Zieloni strzelili rywalowi cztery gole, choć ich dorobek bramkowy mógł być pokaźniejszy. Zwłaszcza, że podopieczni Adama Owena stworzyli sobie sporo dogodnych okazji.

 

- Po części wynikało to ze stanu murawy, która miała wpływ na to, że brakowało nam jakości przy wykończaniu akcji. Jestem zadowolony z wyniku, szczególnie, że moi zawodnicy mają już w nogach sporo minut i naprawdę ciężko pracują. Zwycięstwo zawsze cieszy, niezależnie od tego, z kim przychodzi ci się zmierzyć.

 

Jedną z bramek dla Lechii zdobył Marco Paixao, który mógł po raz pierwszy zagrać w meczu sparingowym tej zimy. Jak walijski szkoleniowiec Lechii ocenił występ Portugalczyka?

 

- Z Marco cały czas rozmawiam o tym, w jaki sposób może jeszcze bardziej poprawić i urozmaicić swoją grę. Ważne, by Marco szedł w pole karne, by samemu stworzyć sobie dogodną sytuację. Wiemy, że jest snajperem, ale jeśli doda jeszcze kilka aspektów do swojej gry, to może stać się jeszcze lepszym piłkarzem. Sporo nad tym pracujemy i nie spoczywamy na laurach – podkreślił Adam Owen.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się