• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Akademie Klasy Ekstra w Gdańsku [RELACJA I ZDJĘCIA]

2018-05-09 12:30:00
Za nami trzecia gdańska edycja piłkarskiego projektu - Akademie Klasy Ekstra, który odbył się we wtorek na Stadionie przy ul. Traugutta 29.

Cykl treningów dla najmłodszych Akademie Klasy Ektra jest wspólną inicjatywą Fundacji Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Świetna pogoda sprzyjała sportowej zabawie, której gospodarzem była Lechia Gdańsk. 

 

- Akademie Klasy Ekstra mają przede wszystkim zachęcać do aktywności fizycznej. W dzisiejszych czasach gdy zanika podwórko, trening czy jakakolwiek zabawa, jest to dla dzieci czasami jedyna forma ruchu. Dlatego takie inicjatywy piłkarskie są ogromną wartością. Mają na celu zachęcenie do aktywnego spędzania czasu i propagują wychowanie przez sport - mówi trener Lechii U-11 Łukasz Gajowniczek. 

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się