• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Ariel Borysiuk: Czujemy wielki niedosyt

2017-04-10 09:30:00
- Sytuacje, które stworzyliśmy w meczu z Piastem powinniśmy zamienić na gole. Mieliśmy dużo okazji do tego, by zakończyć mecz w Gliwicach zwycięstwem, dlatego po remisie 1:1 czujemy wielki niedosyt - podsumował mecz 28. kolejki Lotto Ekstraklasy pomocnik Lechii Gdańsk Ariel Borysiuk.

- Ten remis to tak naprawdę nie zyskany jeden punkt, a stracone dwa. Zagraliśmy dobry mecz, szczególnie w drugiej połowie, w której stworzyliśmy sporo klarownych sytuacji, ale nie udało się zamienić ich na gole. Dlatego po końcowym gwizdku wszyscy czujemy wielki niedosyt - mówił Borysiuk. - Bardzo chcieliśmy wygrać w Gliwicach, przełamać tę złą serię wyjazdową i dać radość naszym kibicom. Duża szkoda, że nie zdołaliśmy tego uczynić - dodał pomocnik Lechii.

 

- Większość naszych meczów na wyjazdach wygląda podobnie. Rywal czeka na kontrę i na nasz błąd. I taki przydarzył nam się w ostatnich sekundach spotkania, kiedy szansę miał Gerard Badia. Nie możemy sobie pozwalać na takie błędy, bo mogą nas one dużo kosztować - zaznaczył Borysiuk.

 

#MyWierzymy