• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Bądź bliżej gry! Pobierz oficjalną aplikację Lotto Ekstraklasy!

2017-11-26 12:30:00
Jesteś kibicem Lechii Gdańsk i śledzisz, jak Biało-Zieloni radzą sobie w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy? Bądź jeszcze bliżej wydarzeń na boisku, oceniaj występy poszczególnych piłkarzy i dziel się emocjami ze znajomymi. Już dziś pobierz aplikację Lotto Ekstraklasy i bądź bliżej gry!

Oficjalna aplikacja Lotto Ekstraklasy to doskonałe narzędzie dla każdego kibica. W rozbudowanym centrum meczowym możecie oceniać zawodników, nadawać im wyróżnienia za mecz, komentować ich grę oraz obserwować na żywo najważniejsze zdarzenia na boisku i statystyki!

 

W aplikacji Lotto Ekstraklasy możecie dzielić się swoimi emocjami ze znajomymi – komentować mecze, przesyłać zdjęcia i wspólnie dopingować!

 

Aplikacja Lotto Ekstraklasy dostarczy Wam również rozbudowane archiwum – będziecie mieli dostęp do meczów z poprzednich sezonów, dowiecie się, gdzie obejrzeć mecz Lotto Ekstraklasy oraz będziecie mogli dołączyć do akcji charytatywnych organizowanych dla potrzebujących kibiców!

 

Pobierz aplikację Lotto Ekstraklasy dla urządzeń z systemem Android

 

Pobierz aplikację Lotto Ekstraklasy dla urządzeń z systemem iOS

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się