• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    26.09.2020, 17:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.10.2020, 12:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.10.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    24.10.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    07.11.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.11.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    28.11.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    05.12.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    12.12.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    19.12.2020, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    06.02.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    13.02.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.02.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.02.2021, 00:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    06.03.2021, 00:00

Bartosz Brylowski powołany do kadry Polski U-16

2020-01-11 14:00:00
Obrońca Lechii U-17 Bartosz Brylowski otrzymał kolejne powołanie do reprezentacji Polski do lat 16. "Brylu" w styczniu poleci na zgrupowanie Talent Pro do Hiszpanii, a na przełomie stycznia i lutego uda się do Izraela na turniej towarzyski.

Zgrupowanie Talent Pro w Hiszpanii odbędzie się w dniach 11-20 stycznia 2020 roku. Do kadry powołani zostali zawodnicy z rocznika 2003, 2004 i 2005. W sztabie szkoleniowym znalazł się Marek Zieńczuk, trener Lechii U-17. 

 

W dniach 29.01.-02.02. trwać będzie turniej towarzyski w Izraelu. Kadra Polski do lat 16, z Bartoszem Brylowskim w składzie, powalczy o zwycięstwo z Gruzją, Białorusią i Izraelem. 

 

Dla Brylowskiego jest to kolejne powołanie do reprezentacji Polski. W 2019 roku wystąpił m.in. w turnieju towarzyskim, który był rozgrywany w Finlandii. 

 

Lista powołanych zawodników na zgrupowanie Talent Pro:

Jakub Antczak (Lech Poznań), Krzysztof Bąkowski (Lech Poznań), Bartosz Brylowski (Lechia Gdańsk), Kacper Duda (Wisła Kraków), Marcel Dudziński Mendes (Pogoń Szczecin), Kamil Fura (Zagłębie Lubin), Fryderyk Gerbowski (Escola Varsovia), Oskar Jarocha (Pogoń Szczecin), Mateusz Jasiński (Escola Varsovia), Iwo Kaczmarski (Korona Kielce), Jakub Kisiel (Polonia Warszawa), Jakub Kolan (Zagłębie Lubin), Antoni Kozubal (Lech Poznań), Bartosz Krasuski (Legia Warszawa), Patryk Kusztal (Zagłębie Lubin), Jakub Kwiatkowski (Legia Warszawa), Mateusz Lipp (Ruch Chorzów), Konrad Magnuszewski (Pogoń Szczecin), Jakub Malec (Zagłębie Lubin), Bartłomiej Maliszewski (Jagiellonia Białystok), Kacper Masiak (Zagłębie Lubin), Bartosz Matuła (Zagłębie Lubin), Bartosz Mikołajczyk (Legia Warszawa), Norbert Pacławski (Lech Poznań), Tomasz Pieńko (Zagłębie Lubin), Radosław Seweryś (Korona Kielce), Oliwier Sławiński (Zagłębie Lubin), Jan Sobczuk (Motor Lublin), Piotr Starzyński (Ruch Chorzów), Nikodem Sujecki (Pogoń Szczecin), Marcel Szymański (Radomiak Radom), Kacper Terlecki (Zagłębie Lubin), Jerzy Tomal (Lech Poznań), Bartosz Tomaszewski (Lech Poznań), Adrian Tymiński (Lech Poznań), Kuba Wiśniewski (Śląsk Wrocław), Oliwier Wojciechowski (Jagiellonia Białystok), Mateusz Wójcik (Lech Poznań), Dawid Zięba (Lech Poznań), Oliwier Zych (Zagłębie Lubin), Marcel Żurek (Zagłębie Lubin)

 

Sztab szkoleniowy:

Maciej Borowski, Filip Brymowski, Piotr Burlikowski, Maciej Chorążyk, Andrzej Dawidziuk, Marcin Dorna, Adrian Filipek, Dariusz Gęsior, Hubert Gołąbek, Sławomir Gonciarz, Łukasz Grochala, Marcin Kardela, Michał Kwietniewski, Rafał Lasocki, Tomasz Łuczywek, Stefan Majewski, Maciej Marczydło, Mateusz Michalik, Dawid Michalski, Czesław Michniewicz, Sebastian Mila, Józef  Młynarczyk, Robert Musiałek, Bartosz Paluch, Łukasz Pawik, Robert Podoliński, Bartłomiej Pomorski, Ryszard Robakiewicz, Zbigniew Stefaniak, Wojciech Tomaszewski, Anna Ussorowska, Marcin Włodarski, Paweł Wypij, Michał Zachodny, Bartłomiej Zalewski, Marek Zieńczuk

 

Lista powołanych zawodników na turniej w Izraelu:

Patryk Romanowski (Escola Varsovia), Kamil Antosiak (Hansa Rostock), Miłosz Brzozowski (Hansa Rostock), Bartłomiej Maliszewski (Jagiellonia Białystok), Iwo Kaczmarski (Korona Kielce), Radosław Seweryś (Korona Kielce), Bartosz Brylowski (Lechia Gdańsk), Jakub Antczak (Lech Poznań), Antoni Kozubal (Lech Poznań), Norbert Pacławski (Lech Poznań), Adrian Tymiński (Lech Poznań), Jakub Złoch (Lech Poznań), Wiktor Kamiński (Legia Warszawa), Dawid Bugaj (Molde FK), Mateusz Lipp (Ruch Chorzów), Piotr Starzyński (Ruch Chorzów), Marcel Ruszel (Sockers FC Chicago), Kuba Wiśniewski (Śląsk Wrocław), Kacper Duda (Wisła Kraków), Jakub Kolan (Zagłębie Lubin), Tomasz Pieńko (Zagłębie Lubin), Oliwier Zych (Zagłębie Lubin)

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się