• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  31.05.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  05.06.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  09.06.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  14.06.2020, 18:00

Bezbramkowy remis Lechii w sparingu ze Stomilem [ZDJĘCIA]

2018-02-24 14:15:00
Drużyna Lechii Gdańsk wzmocniona Juniorami Akademii Lechii w spotkaniu towarzyskim zremisowała bezbramkowo z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn. Biało-Zieloni z ławki trenerskiej byli prowadzeni przez Tomasza Untona, Pawła Pęczaka i Piotra Wiśniewskiego.

Warunki pogodowe nie sprzyjały płynnej grze piłką po murawie, której stan sprawiał, że futbolówka w niektórych momentach sprawiała zawodnikom niespodzianki. W pierwszej części meczu optyczną przewagę mieli zawodnicy Stomilu, utrzymując się dłużej w posiadaniu piłki. Lechiści natomiast umiejętnie bronili dostępu do własnej bramki i próbowali wyprowadzać kontrataki.

 

GALERIA ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA 

 

Pierwsza część rywalizacji zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie meczu natomiast Lechia odważniej ruszyła do przodu, próbując częściej zagrozić bramce przeciwnika. Sytuacji do zdobycia gola było jednak jak na lekarstwo. Ostatecznie nie zobaczyliśmy żadnej bramki. 

 

- Cieszy nas fakt, że mogliśmy zmierzyć się z zespołem występującym na zapleczu ekstraklasy. Zawodnicy pierwszego zespołu wspierali naszych chłopaków, dając nam spokój. Niestety niesprzyjająca pogoda i stan murawy nie pozwoliły nam na swobodną grę piłką po ziemi, co często kończyło się stratami. Końcowy rezultat odzwierciedla przebieg boiskowych wydarzeń - powiedział po spotkaniu opiekun Lechii Gdańsk Tomasz Unton.

 

Lechia Gdańsk - Stomil Olsztyn 0:0 (0:0)

Lechia: Leszczyński (46. Woźniak) - Kobryń, Nalepa, Matras, Kałahur - Kaczorowski, Schikowski, Lipski, Sopoćko (46. Zezula), Bluma, Macierzyński

Ponadto w drugiej części meczu na boisku pojawili się: Lisiecki, Gabryel, Zaręba, Wasilewski i Brzozowski

Trenerzy: Tomasz Unton, Paweł Pęczak i Piotr Wiśniewski 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się