Biało-Zieloni odwiedzili przedszkole w Borkowie [ZDJĘCIA I WIDEO]

2018-11-08 10:00:00
Błażej Augustyn, Michał Mak i Karol Fila spotkali się z najmłodszymi kibicami Lechii z Borkowa.

Publiczne Przedszkole w Borkowie wygrało konkurs, który organizowaliśmy na naszym Facebooku z okazji z Dnia Przedszkolaka. W nagrodę trzej piłkarze Lechii - Błażej Augustyn, Michał Mak i Karol Fila - odwiedzili przedszkole i spotkali się z młodymi kibicami Biało-Zielonych.

 

 

Nasi zawodnicy zostali bardzo ciepło przywitani. Dzieci z grupy "pszczółki" miały szaliki i koszulki Lechii, a całe przedszkole zostało przyozdobione Biało-Zielonymi barwami. Błażej, Michał i Karol odpowiadali na pytania przedszkolaków, rozdawali autografy i upominki, a także pozowali do zdjęć. Dzieci rysowały z kolei podobizny naszych zawodników. Całą grupę, wraz z nauczycielkami, zaprosiliśmy także na najbliższy mecz z Cracovią.

 

Dziękujemy za zaproszenie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WIĘCEJ ZDJĘĆ

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się