• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Biało-Zielony Mikołaj odwiedził młodzież ze Środowiskowego Domu Samopomocy [ZDJĘCIA]

2017-12-23 12:00:00
Wychowankowie Środowiskowego Domu Samopomocy w Gdańsku od wielu lat aktywnie wspierają Biało-Zielonych na meczach rozgrywanych na Stadionie Energa Gdańsk.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odwiedził ich nasz klubowy Święty Mikołaj wręczając im świąteczne prezenty. 

- Kontakty z Lechią nawiązaliśmy w 2007 roku, dzięki Panu kustoszowi. Nie tylko odwiedzamy muzeum, ale oczywiście chodzimy także na mecze.  Dawniej na Traugutta, następnie na sektor rodzinny Stadionu Energa, a od jakiegoś czasu na młyn – mówi Zbigniew Ziemkiewicz, opiekun niepełnosprawnej młodzieży w Środowiskowym Domu Samopomocy. 

Pan Zbigniew Ziemkiewicz podkreśla, że jego podopieczni bardzo przeżywają mecze Lechii, a na trybunach czują się jak u siebie w domu.

- Przez to 10 lat spotykaliśmy się tylko i wyłącznie z pozytywnymi reakcjami innych kibiców. Zresztą proszę spojrzeć. To widać, że oni kochają ten klub. Wszyscy ubrani są od góry do dołu na Biało-Zielono, a podczas meczów kibicują z całych sił. A takie wyjścia bardzo pomagają. Są bardziej obeznani i samodzielni w kontaktach z innymi ludźmi, a o to przecież chodzi – kończy opiekun z Ośrodka.

 

GALERIA ZDJĘĆ Z ROZPAKOWYWANIA PREZENTÓW 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się