• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Biało-Zielony Mikołaj zawitał do Gdańska! [WIDEO]

2017-12-05 20:26:00
We wtorek na Długim Targu w centrum Gdańska nastąpiło oficjalne zapalenie światełek na miejskiej choince. To już tradycja, że mieszkańcy naszego miasta spotykają się na początku grudnia w najważniejszym punkcie naszego miasta, gdzie wraz ze Świętym Mikołajem - oprócz rozświetlenia drzewka lampkami - rozstrzygany jest także konkurs na najpiękniejszą ozdobę na choinkę w wykonaniu młodych Gdańszczan. Na miejscu obecny był także Święty Mikołaj z Lechii Gdańsk w towarzystwie naszej klubowej maskotki Lwa, którzy wręczali mieszkańcom ulotki z zaproszeniem na zaplanowany na przyszłą środę mecz Biało-Zielonych z Pogoń Szczecin. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się