• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Biało-Zielony Mikołaj zawitał do Gdańska! [WIDEO]

2017-12-05 20:26:00
We wtorek na Długim Targu w centrum Gdańska nastąpiło oficjalne zapalenie światełek na miejskiej choince. To już tradycja, że mieszkańcy naszego miasta spotykają się na początku grudnia w najważniejszym punkcie naszego miasta, gdzie wraz ze Świętym Mikołajem - oprócz rozświetlenia drzewka lampkami - rozstrzygany jest także konkurs na najpiękniejszą ozdobę na choinkę w wykonaniu młodych Gdańszczan. Na miejscu obecny był także Święty Mikołaj z Lechii Gdańsk w towarzystwie naszej klubowej maskotki Lwa, którzy wręczali mieszkańcom ulotki z zaproszeniem na zaplanowany na przyszłą środę mecz Biało-Zielonych z Pogoń Szczecin. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia.