Brøndby IF rywalem Lechii w drugiej rundzie eliminacji

2019-07-18 19:25:00
Piłkarze Lechii Gdańsk w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy zmierzą się zespołem Brøndby IF, które dziś wywalczyło awans z pierwszej rundy kwalifikacji.

Duński Brøndbyernes IF przegrał 0:2 z fińskim FC Inter Turku w rewanżowym spotkaniu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy, ale dzięki wygranej 4:1 w pierwszym meczu to Duńczycy będą rywalami Lechii Gdańsk w drugiej rundzie eliminacji tych rozgrywek.

 

Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie, które odbędzie się 25 lipca o godzinie 19.00 na Stadionie Energa Gdańsk. Rewanż odbędzie się tydzień później w Danii. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się