CEKOL kolejny rok z Lechią!

2018-09-23 20:00:00
Lechia Gdańsk i Cedat przedłużają umowę o kolejny rok.

Ponad cztery lata temu podpisana została pierwsza umowa sponsorska z firmą Cedat – producentem chemii budowlanej marki CEKOL. Dziś możemy pochwalić się, że przedłużamy współpracę o kolejny rok!

 

Firma Cedat Sp. z o. o. to producent chemii budowlanej marki CEKOL, która funkcjonuje na rynku ponad 20 lat. Posiada kompleksową ofertę produktów do remontowania i wykańczania wnętrz. W swojej działalności stawia przede wszystkim na jakość i niezawodność oferowanych produktów oraz satysfakcję kupujących. Marka CEKOL jest wielokrotnie nagradzana i doceniana zarówno przez wykonawców, jak i inwestorów indywidualnych. CEKOL jest również wrażliwy na potrzeby społeczne i angażuje się w różnego typu działania charytatywne.

 

Cedat kolejny rok będzie strategicznym partnerem Lechii Gdańsk, obok takich marek jak Grupa ENERGA, Totolotek czy Cashback World. Kontynuujemy współpracę z jedną z największych polskich firm w swojej branży, która dodatkowo pochodzi z naszego regionu.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się