• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

CLJ. Derby Trójmiasta na zakończenie piłkarskiej jesieni

2017-11-24 16:00:00
W najbliższy weekend zostanie rozegrane tylko jedno spotkanie ligowe z udziałem piłkarzy Akademii Lechii Gdańsk. Juniorzy Starsi w ostatnim tegorocznym meczu Centralnej Ligi Juniorów Starszych zmierzą się na wyjeździe z drużyną Arki Gdynia.
Podopieczni Tomasza Untona i Pawła Pęczaka przed tygodniem ulegli niespodziewanie 1:2 Falubazowi Zielona Góra. Niespodzianką zakończył się także mecz naszych najbliższych rywali, którzy również ponieśli porażkę z niżej notowaną drużyną - Wartą Gorzów Wielkopolski. 
 
Lechię i Arkę dzielą w ligowej tabeli zaledwie dwa punkty. W przypadku zwycięstwa Biało-Zieloni przesuną się na szóstą lokatę, która gwarantuje utrzymanie w Centralnej Lidze Juniorów. Porażka natomiast spowoduje zwiększenie się straty do bezpiecznych pozycji. 
 
Pierwsze spotkanie derbowe rozegrane w sierpniu pomiędzy Lechią a Arką zakończyło się zwycięstwem gospodarzy sobotniego starcia 2:0. Bohaterem wspomnianego meczu został Jan Łoś, który zdobył wówczas dwie bramki dla drużyny z Gdyni. 
 
Szczegółowy terminarz Akademii Lechii Gdańsk:  
 
17. Kolejka Centralnej Ligi Juniorów Starszych, Grupa Zachodnia U-19
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 25.11.2017 godz. 11.00 (Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10)
 
 
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się