CLJ. Juniorzy Starsi Akademii Lechii przegrali z Lechem [GALERIA]

2018-05-05 13:45:00
Drużyna Juniorów Starszych Akademii Lechii w spotkaniu 26. kolejki Centralnej Ligi Juniorów przegrała 0:4 z rówieśnikami z Akademii Lecha Poznań.
Pierwsza część meczu była bardzo wyrównana, gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Biało-Zieloni częściej utrzymywali się w posiadaniu piłki, szukając okazji do zdobycia gola, ale bez powodzenia. Wynik meczu otworzył w końcówce pierwszej odsłony rywalizacji Hubert Sobol, który oddał mocny strzał z okolic pola karnego. 
 
 
Po zmianie stron przyjezdni szybko podwyższyli prowadzenie, skutecznie egzekwując stały fragment gry. Oskar Nowak oddał precyzyjny strzał z rzutu wolnego, z którym nie poradził sobie Maciej Woźniak. W kolejnych minutach poznaniacy przejęli inicjatywę, co udokumentowali zdobyciem kolejnych dwóch bramek w ostatnim kwadransie gry. Ostatecznie Lechia przegrała z Lechem 0:4. 
 
 
26. Kolejka Centralnej Ligi Juniorów Starszych, Grupa Zachodnia (U-19)
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:4 (0:1)
Lechia: Woźniak - Kobryń, Lisiecki, Zaręba, Kałahur - Kaczorowski (60. Zezula), Petk, Sopoćko, Włodarczyk (70. Brzozowski), Bluma (55. Wasilewski), Rynkowski (70. Gabryel)
Trenerzy: Tomasz Unton, Paweł Pęczak i Piotr Opuszewicz