• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

CLJ U-15: Zwycięstwo Trampkarzy Lechii z Gryfem Wejherowo

2017-11-18 14:30:00
Trampkarze Akademii Lechii Gdańsk w spotkaniu 14. kolejki Centralnej Ligi Trampkarzy pokonali 2:1 zespół Gryfu Wejherowo. Bramki dla Biało-Zielonych prowadzonych przez Grzegorza Grzegorczyka i Łukasza Gajowniczka zdobyli Mateusz Paradowski i Mateusz Wiewiórski.
Trampkarze Starsi Akademii Lechii Gdańsk w ostatnim w tym roku spotkaniu ligowym pokonali minimalnie rówieśników z zespołu Gryf Wejherowo 2:1. Biało-Zieloni mieli przewagę na murawę, ale tylko dwukrotnie zdołali znaleźć drogę do bramki rywali. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Wiewiórski i Mateusz Paradowski. Gospodarze meczu natomiast obrali proste środki, grając często długą piłką. 
 
- Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo, choć końcowy wynik nie oddaje naszej przewagi na boisku. Dobrze zaprezentowali się w naszej drużynie zawodnicy z rocznika 2004, którzy sprostali zadaniu - powiedział po meczu trener Lechii U-15 Grzegorz Grzegorczyk. 
 
14. Kolejka Centralnej Ligi Trampkarzy (U-15)
Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk 1:2
Bramki dla Lechii: Mateusz Wiewiórski, Mateusz Paradowski 
Lechia (skład wyjściowy): Chmielewski - Gnietko, Kinder, Duraj, Loch, Sadło, Zagraba, Łabor, Wiewiórski, Paradowski, Pawluk
Rezerwowi: Łobaczewski - Pacuła, Bucior, Mekler, Urbański, Rusinek, Chrzanowski
Trenerzy: Grzegorz Grzegorczyk i Łukasz Gajowniczek 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się