• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

CLJ: Zrewanżować się poznańskiej Warcie

2017-04-11 18:30:00
Ze względu na zbliżające się święta Wielkanocne część ze spotkań 23. kolejki Centralnej Ligi Juniorów odbędzie się w środku tygodnia. W środę w Poznaniu Juniorzy Starsi Lechii zmierzą się z tamtejszą Wartą. Do stolicy Wielkopolski Biało-Zieloni wybierają się po komplet punktów.

Za Juniorami Starszymi Lechii dwa bardzo ciężkie spotkania z mocnymi rywalami. Oba zakończyły się podziałem punktów, co w drużynie wywołało mały niedosyt.

- Morale drużyny są wysokie, znamy swoją wartość, nastawieni jesteśmy bojowo i tanio skóry nie sprzedamy. Pomimo ostatnich dobrych występów nie ustrzegliśmy się błędów. Przeanalizowaliśmy nasze mecze, wyciągnęliśmy wnioski i pracowaliśmy nad ich poprawą – mówi trener Lechii U-19, Marcin Kubsik

W bieżacym sezonie Lechia grała już z Wartą i uległa jej na włąsnej murawie 1:3. Dlatego teraz postara się o wyjazdowe zwycięstwo.  

- Jesteśmy pełni optymizmu. Pałamy chęcią rewanżu za porażkę w pierwszej rundzie, ale spodziewamy się trudnej przeprawy. Jeśli zagramy na takim poziomie, na jaki nas stać, powinniśmy wrócić do Gdańska z kompletem punktów – kończy Marcin Kubsik.

 

23. kolejka Centralnej Ligi Juniorów, Grupa Zachodnia: Warta Poznań – Lechia Gdańsk

Środa, 12 kwietnia 2017 roku, godzina 12:00, Poznań

#MyWierzymy