Co warto wiedzieć przed #DerbyTrójmiasta?

2018-10-26 18:00:00
W sobotę, 27 października, o godz. 18 Derby Trójmiasta. Poniżej wszystkie najważniejsze informacje przed meczem Lechia - Arka.

Bramy stadionu otwieramy o godz. 16. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, by uniknąć kolejek i nie spóźnić się na pierwszy gwizdek sędziego. 

 

BILETY

 

Bilety na mecz z Arką Gdynia możesz kupić: 

- online na bilety.lechia.pl

- w stacjonarnych punktach sprzedaży,

- salonikach prasowych Kolporter, 

- sklepie Fan Store Lechia New Balance.

 

Kasy biletowe czynne będą od godziny 16, a od godziny 10.00 wejściówki można też nabyć w FanStore Lechii Gdańsk na Energa Stadion (obok wejścia do recepcji od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1). Zachęcamy do wcześniejszego kupna biletów, by uniknąć kolejek przy kasach.

 

W tym sezonie wprowadziliśmy szereg nowości:

- przebudowaliśmy kategorie biletowe,

- przywróciliśmy zniżki na trybunie żółtej i czerwonej,

- wprowadziliśmy 20% rabat przy zakupie biletów grupowych (minimum 4 bilety w transakcji),

- obniżyliśmy ceny biletów normalnych!

 

Przypominamy, że niedawno została uruchomiona usługa Wallet, dzięki której wejście na stadion jest jeszcze łatwiejsze (więcej w tym miejscu). 

 

DOJAZD NA STADION

 

Tradycyjnie zapraszamy do korzystania z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Szczegóły dotyczące rozkładu znajdziecie TUTAJ.

 

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU

 

W związku z biegiem, który odbędzie się w pobliżu stadionu o godz. 23, wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu. Więcej informacji

 

PARKING

 

Na wszystkich parkingach przy Stadionie Energa Gdańsk obowiązują nowe zasady parkowania. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

 

FANSTORE

 

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego sklepu Lechii, który w dniu meczu z Arką Gdynia będzie czynny od godz. 10.00 do 20.15. W ofercie przede wszystkim dedykowane szaliki "Trójmiasto jest Nasze". Tego dnia także obowiązuje promocja -30% na obuwie i odzież (szczegóły promocji).

 

 

 

SPOTKAJ SIĘ Z PIŁKARZEM LECHII

 

Przed meczem z Arką będzie można spotkać się z piłkarzem Lechii Gdańsk Mateuszem Lewandowskim. Zawodnik w godz. 17-17.-20 będzie rozdawał autografy na Trybunie Niebieskiej (Rodzinnej), a w godz. 17.25-17.45 przed FanStore. Mateusz będzie również uczestniczył w loterii na Strefie Prestiż.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się