• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Co warto wiedzieć przed meczem

2018-04-07 11:13:00
Dzisiaj o godzinie 18.00 Lechia Gdańsk podejmie na Stadionie Energa Gdańsk Arkę Gdynia w meczu derbowym. Tutaj znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące dzisiejszego meczu.

 

Dzisiaj o godzinie 18.00 Lechia Gdańsk podejmie na Stadionie Energa Gdańsk Arkę Gdynia w meczu derbowym. Tutaj znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące dzisiejszego meczu.

 

FANSTORE

 

W dniu meczu derbowego możecie kupić koszulkę wyjazdową Lechii w wyjątkowej cenie 169,99 zł. Oferta ważna w Fanstore (w godz. 10.00-21.00) i sklep.lechia.pl tylko do dziś.

 

 

Dziś również możecie kupić modele butów New Balance MRL420SH i WL373BLR w nowej, specjalnej cenie 169,99 zł.

 

 

Przypominamy o godzinach otwarcia naszego sklepu. W niedzielę będzie on nieczynny.

 

 

BILETY

 

Kasy biletowe czynne będą od godziny 16.00, a od godziny 10.00 wejściówki można też nabyć w Fan Store Lechii Gdańsk i New Balance na Energa Stadion (obok wejścia do recepcji od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk).

 

Bilety możecie kupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży (adresy znajdziecie TUTAJ), za pomocą naszej strony bilety.lechia.pl oraz aplikacji Bilety Lechia na system Android.

 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, prosimy o nieodkładanie decyzji o zakupie biletów na ostatnią chwilę. Przybycie na stadion 15 minut przed meczem ze względu na przepustowość bramek nie będzie gwarantować  wejścia przed pierwszym gwizdkiem. Dlatego też zachęcamy do pojawienia się na stadionie wcześniej.

 

Wejście na stadion możliwe jest za pomocą karty kibica Lechii Gdańsk, biletu wydrukowanego w kasach, biletu wydrukowanego samodzielnie oraz za pomocą telefonu komórkowego (wyświetlając bilet w aplikacji Bilety Lechia lub przesyłając go sobie na telefon w formie sms). Tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat.

 

Bramy stadionu otwarte zostaną od godz. 16.00.

 

 

PRZYJDŹ PIERWSZY NA STADION

 

Pierwsze osoby, które wejdą na trybunę żółtą z biletem lub karnetem i będą miały w systemie biletowym podany e-mail kontaktowy, otrzymają od nas podwójne zaproszenie na kolejny mecz na Strefę Prestige.

 

 

ZNIŻKI:

 

Bilet ulgowy mają prawo zakupić:

 

- dzieci do lat 16

- młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia (warunkiem jest weryfikacji aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej – kupujesz przez Internet, prześlij skan legitymacji na adres bilety@lechia.pl aby aktywować zniżkę do końca jej ważności)

- osoby powyżej 60 roku życia

- dzieci do lat 6 wstęp darmowy - w przypadku zajęcia miejsca na kolanach opiekuna bez zajmowania osobnego krzesełka

 

 

PAKIETY ULGOWE:

25% za zakup  w pakiecie rodzinnym (bilet normalny + dziecko do lat 16 - 1+1, 1+2, 2+1, 2+2, 2+3) – dotyczy płatnych biletów w transakcji. Przy wariantach o większej liczebności dzieci (2+4, 2+5, 2+6 itd.) zakup pakietów należy rozbić na dwie lub więcej transakcji (np. 2+4 = 1+2 oraz 1+2). Ulgowe pakiety obowiązują na trybunach kategorii I i II czyli: czerwonej i żółtej.

20% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Zniżka obowiązuje na trybunach kategorii III, czyli zielonej i niebieskiej.

 

 

Wejściówki na trybunę niebieską, w odróżnieniu od sezonu 2017/2018 dostępne są również w zakupie indywidualnym. Bilety ulgowe (50% ceny biletu normalnego) dla dzieci oraz uczniów i studentów do 26 roku życia można zakupić na trybuny kategorii III, czyli: zieloną i niebieską. Z kolei 50% ulga dla seniorów powyżej 60. roku życia obowiązuje na wszystkich sektorach Stadionu Energa Gdańsk z wyjątkiem Lechia Gdańsk Prestige Club.

 

TUTAJ ZNAJDZIECIE INFORMACJE O ROZKŁADZIE SKM NA DZIEŃ DERBOWY

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się