• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Co warto wiedzieć przed meczem z Cracovią?

2018-04-23 13:01:00
W 32. kolejce LOTTO Ekstraklasy Lechia Gdańsk zagra z Cracovią. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące dzisiejszego meczu.
Spotkanie z Cracovią rozpocznie się o godz. 18 na Stadionie Energa Gdańsk.
 

BILETY

 
Na mecz z Cracovią (i dwa kolejne spotkania w Gdańsku) przygotowaliśmy wyjątkową zniżkę 50%. Po obniżce, ceny biletów na trybuny czerwoną, żółtą, zieloną oraz niebieską będą kosztowały 35, 25 i 15 zł dla wszystkich. Szczegóły:
 
Na najbliższe mecze nie będą obowiązywały żadne dodatkowe zniżki (Karta Dużej Rodziny, pakiet rodzinny oraz ulgi dla uczniów, studentów i seniorów). Akcja nie dotyczy również Strefy Prestige i Strefy Prestige Premium.
 

TU KUPISZ BILETY

 

Kasy biletowe czynne będą od godziny 16.00, a od godziny 10.00 wejściówki można też nabyć w Fan Store Lechii Gdańsk i New Balance na Energa Stadion (obok wejścia do recepcji od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk).
 
Bilety możecie kupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży (adresy znajdziecie TUTAJ), za pomocą naszej strony bilety.lechia.pl oraz aplikacji Bilety Lechia na system Android.
 
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, prosimy o nieodkładanie decyzji o zakupie biletów na ostatnią chwilę. Przybycie na stadion 15 minut przed meczem ze względu na przepustowość bramek nie będzie gwarantować  wejścia przed pierwszym gwizdkiem. Dlatego też zachęcamy do pojawienia się na stadionie wcześniej.
 
Wejście na stadion możliwe jest za pomocą karty kibica Lechii Gdańsk, biletu wydrukowanego w kasach, biletu wydrukowanego samodzielnie oraz za pomocą telefonu komórkowego (wyświetlając bilet w aplikacji Bilety Lechia lub przesyłając go sobie na telefon w formie sms). Tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat.
 
Bramy stadionu otwarte zostaną od godz. 16.00.
 

SPOTKAJ PIŁKARZY LECHII GDAŃSK

 
Przed meczem zapraszamy na spotkania z piłkarzami Lechii Gdańsk.
 
Przemysław Macierzyński i Mateusz Żukowski w godz. 17.15-17.45 spotkają się z fanami na trybunie rodzinnej.
 
Z kolei Daniel Łukasik będzie czekał na Was w Fan Store Lechii Gdańsk i New Balance w godz. 17.15-17.45.
 

DOJAZD NA STADION

 

Tradycyjnie zapraszamy do korzystania z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Szczegóły dotyczące rozkładu znajdziecie TUTAJ.
 

FANSTORE

 
Przed meczem zapraszamy do odwiedzania FanStore Lechia New Balance po akcesoria piłkarskie firmy New Balance z linii dedykowanej Lechii Gdańsk. W ofercie naszego sklepu znajdują się plecaki, torby sportowe, piłki, ochraniacze oraz portfele. Ceny produktów rozpoczynają się już od 49,99 zł.
 
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się