Co warto wiedzieć przed meczem z Cracovią?

2018-11-10 10:00:00
W sobotę, 10 listopada, Lechia zagra na Stadionie Energa Gdańsk z Cracovią. Poniżej wszystkie najważniejsze informacje przed meczem.

Bramy stadionu otwieramy o godz. 16. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, by uniknąć kolejek i nie spóźnić się na pierwszy gwizdek sędziego. 

 

BILETY

 

Bilety na mecz z Cracovią możesz kupić: 

- online na bilety.lechia.pl

- w stacjonarnych punktach sprzedaży,

- salonikach prasowych Kolporter, 

- sklepie Fan Store Lechia New Balance.

 

Kasy biletowe czynne będą od godziny 16, a od godziny 10.00 wejściówki można też nabyć w FanStore Lechii Gdańsk na Energa Stadion (obok wejścia do recepcji od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1). Zachęcamy do wcześniejszego kupna biletów, by uniknąć kolejek przy kasach.

 

W tym sezonie wprowadziliśmy szereg nowości:

- przebudowaliśmy kategorie biletowe,

- przywróciliśmy zniżki na trybunie żółtej i czerwonej,

- wprowadziliśmy 20% rabat przy zakupie biletów grupowych (minimum 4 bilety w transakcji),

- obniżyliśmy ceny biletów normalnych!

 

Przypominamy, że niedawno została uruchomiona usługa Wallet, dzięki której wejście na stadion jest jeszcze łatwiejsze (więcej w tym miejscu). 

 

DOJAZD NA STADION

 

Tradycyjnie zapraszamy do korzystania z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Szczegóły dotyczące rozkładu znajdziecie TUTAJ.

 

 

PARKING

 

Na wszystkich parkingach przy Stadionie Energa Gdańsk obowiązują nowe zasady parkowania. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

 

FANSTORE

 

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego sklepu Lechii, który w dniu meczu z Cracovią będzie czynny od godz. 10.00 do 20.15. Znajdziecie w nim m.in. wyjątkowy komplet z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę. Przygotowaliśmy dedykowany kubek w komplecie z koszulką meczową. 

 

 

SPOTKAJ SIĘ Z PIŁKARZEM LECHII

 

Przed meczem z Cracovią będzie można spotkać się z piłkarzami Lechii Gdańsk. Patryk Lipski będzie czekał na kibiców w FanStore Lechia, a Egy i Adam Chrzanowski na Trybunie Rodzinnej (Trybuna Niebieska). Zawodnicy będą do dyspozycji fanów w godz. 17-17.45. 

 

OBCHODY 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

Na meczu z Cracovią będziemy obchodzili 100-lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę. Z tej okazji na kibiców będą czekały flagi od banku PKO BP, wyświetlimy specjalny klip na stadionowych telebimach i przygotowaliśmy szereg innych atrakcji.

 

Przed meczem odśpiewamy wspólnie hymn Polski, do czego gorąco zachęcamy! 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się