• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Co warto wiedzieć przed meczem z Koroną Kielce

2019-09-21 07:00:00
Dziś mecz Lechia - Korona. Początek spotkania o godz. 17.30. Poniżej wszystkie najważniejsze informacje przed meczem.

Bramy stadionu otwieramy o godz. 15.30. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, by uniknąć kolejek i nie spóźnić się na pierwszy gwizdek sędziego. 

 

BILETY

 

Bilety na mecz z możesz kupić: 

- online na bilety.lechia.pl

- w aplikacji Bilety Lechia Gdańsk (więcej informacji),

- w stacjonarnych punktach sprzedaży,

- salonikach prasowych Kolporter, 

- sklepie Fan Store Lechia New Balance.

 

 

Kasy biletowe czynne będą od godziny 15.30, a od godziny 9 wejściówki można też nabyć w FanStore Lechii Gdańsk na Energa Stadion (obok wejścia do recepcji od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1). Zachęcamy do wcześniejszego kupna biletów, by uniknąć kolejek przy kasach!

 

 

WEJŚCIE NA STADION

 

Wejście na teren stadionu odbywa się bramą nr 8, 11 oraz 12. Przejście od ul. Marynarki Polskiej przez bramę nr 9 i 10 nie będzie możliwe. Wprowadziliśmy także nowe zasady wjazdu i parkowania dla osób niepełnosprawnych (więcej informacji).

  

DOJAZD NA STADION I ZE STADIONU

 

Od 20 września obowiązuje zmiana organizacji ruchu przy ul. Żaglowej, od wysokości wjazdu do Urzędu Skarbowego nr 3 w Gdańsku pozostaje wyłączona z ruchu kołowego (więcej informacji). Tradycyjnie zapraszamy do korzystania z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej:

 

 

Tramwaje linii 10 oraz autobusy linii 158, 283 i 658 będą funkcjonować według sobotnich rozkładów jazdy. Uwaga! Bilet wstępu na stadion nie upoważnia do bezpłatnego podróżowania autobusami i tramwajami ZTM Gdańsk.

 

Uwaga! Po zakończeniu meczu, na okres około 40 minut w obu kierunkach wstrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągu ul. Marynarki Polskiej, na odcinku od Nowego Portu do Węzła Kliniczna. Kursy linii 10 o godz. 18:55 z Brętowa PKM do Nowego Portu oraz o godz. 19:19 i 19:39 z przystanku "Władysława IV" [2169] w kierunku Węzła Kliniczna zostaną wykonane trasą objazdową przez Brzeźno, al. Hallera, Kliniczna.

 

PARKING

  

Na wszystkich parkingach przy Stadionie Energa Gdańsk obowiązują nowe zasady parkowania. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

 

Uwaga! W związku z przygotowaniami do targów część parkingów będzie wyłączona z użytku. W związku z tym zapraszamy do korzystania z komunikacji miejskiej! Szczegóły dotyczące zmian.

 

Parking dla kibiców niepełnosprawnych będzie znajdował się na parkingu P5 (wjazd od ul. Marynarki Polskiej). Będą obowiązywały karty parkingowe wydane przez klub z sezonu 2018/2019. Kibice nie posiadający kart parkingowych proszeni są o parkowanie swoich aut na parkingu P4, gdzie są honorowane karty błękitne z Urzędu Miasta.

 

FANSTORE

 

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego sklepu Lechii, który w dniu meczu będzie czynny od godz. 9. Polecamy szczególnie nasze nowości:

 

 

 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się