Co warto wiedzieć przed meczem z Legią?

2018-12-08 21:41:00
W niedzielę, 9 grudnia, Biało-Zieloni zmierzą się w meczu na szycie LOTTO Ekstraklasy z Legią Warszawa. Poniżej najważniejsze informacje dotyczące meczu!

Bramy stadionu otwieramy o godz. 16. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, by uniknąć kolejek i nie spóźnić się na pierwszy gwizdek sędziego. 

 

BILETY

 

Bilety na mecz z Legią możesz kupić: 

- online na bilety.lechia.pl

- w stacjonarnych punktach sprzedaży,

- salonikach prasowych Kolporter, 

- sklepie Fan Store Lechia New Balance.

 

Kasy biletowe czynne będą od godziny 16, a od godziny 10.00 wejściówki można też nabyć w FanStore Lechii Gdańsk na Energa Stadion (obok wejścia do recepcji od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1). Zachęcamy do wcześniejszego kupna biletów, by uniknąć kolejek przy kasach.

 

W tym sezonie wprowadziliśmy szereg nowości:

- przebudowaliśmy kategorie biletowe,

- przywróciliśmy zniżki na trybunie żółtej i czerwonej,

- wprowadziliśmy 20% rabat przy zakupie biletów grupowych (minimum 4 bilety w transakcji),

- obniżyliśmy ceny biletów normalnych!

 

PRZYPOMINAMY, ŻE KARNETY NA RUNDĘ JESIENNĄ 2018 OBOWIĄZUJĄ NA WSZYSTKIE MECZE DO KOŃCA 2018 ROKU. OZNACZA TO, ŻE NA MECZE Z: LEGIĄ ORAZ GÓRNIKIEM KARNETY JESIEŃ 2018 SĄ AKTYWNE

 

WEJŚCIE NA STADION

 

Wejście na teren stadionu odbywa się bramą nr 8, 11 oraz 12. Przejście od ul. Marynarki Polskiej przez bramę nr 9 i 10 nie będzie możliwe. Wprowadziliśmy także nowe zasady wjazdu i parkowania dla osób niepełnosprawnych (więcej informacji).

 

 

DOJAZD NA STADION

 

Tradycyjnie zapraszamy do korzystania z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Szczegóły dotyczące rozkładu znajdziecie TUTAJ.

 

PARKING

 

Na wszystkich parkingach przy Stadionie Energa Gdańsk obowiązują nowe zasady parkowania. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

 

LICYTACJA KOSZULKI FLAVIO

 

W trakcie przerwy meczu Lechii Gdańsk z Legią Warszawa zostanie przeprowadzona przez Fundację Lechii Gdańsk aukcja charytatywna koszulki meczowej Flavio Paixao z ostatnich zwycięskich Derbów Trójmiasta z Arką Gdynia. Zebrane środki z licytacji zostaną przeznaczone na otwarcie przez Fundację Hospicjum Pomorze Dzieciom ośrodka Centrum Wsparcia Po Stracie (więcej informacji).

 

FANSTORE

 

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego sklepu Lechii, który w dniu meczu będzie czynny od godz. 10.00 do 20.15. Znajdziecie w nim m.in. nowe modele smyczy dla kibiców Lechii (szczegóły), które kupicie za 15 zł, a także kalendarza biurkowe i ścienne (więcej informacji). 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się