Co warto wiedzieć przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec?

2018-10-06 09:00:00
Wszystkie najważniejsze informacje przed meczem Lechia Gdańsk - Zagłębie, które rozpocznie się dziś o godz. 18.

BILETY

 

Bilety na mecz z Zagłębiem Lubin możesz kupić: 

- online na bilety.lechia.pl

- w stacjonarnych punktach sprzedaży,

- salonikach prasowych Kolporter, 

- sklepie Fan Store Lechia New Balance.

 

Kasy biletowe czynne będą od godziny 16, a od godziny 10.00 wejściówki można też nabyć w FanStore Lechii Gdańsk na Energa Stadion (obok wejścia do recepcji od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1).

 

W tym sezonie wprowadziliśmy szereg nowości:

- przebudowaliśmy kategorie biletowe,

- przywróciliśmy zniżki na trybunie żółtej i czerwonej,

- wprowadziliśmy 20% rabat przy zakupie biletów grupowych (minimum 4 bilety w transakcji),

- obniżyliśmy ceny biletów normalnych!

 

Przypominamy, że niedawno została uruchomiona usługa Wallet, dzięki której wejście na stadion jest jeszcze łatwiejsze (więcej w tym miejscu). 

 

DOJAZD NA STADION

 

Tradycyjnie zapraszamy do korzystania z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Szczegóły dotyczące rozkładu znajdziecie TUTAJ.

 

SPRZEDAŻ PIWA

 

W związku z tym, iż dzisiejsze spotkanie jest meczem podwyższonego ryzyka nie prowadzimy sprzedaży piwa.

 

PARKING

 

Na wszystkich parkingach przy Stadionie Energa Gdańsk obowiązują nowe zasady parkowania. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

 

FANSTORE

 

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego sklepu Lechii, który w dniu meczu z Zagłębiem Lubin będzie czynny od godz. 10.00 do 20.15. W ofercie m.in. nowe poduszki oraz etui na telefony Lechii Gdańsk.

 

 

 

SPOTKAJ SIĘ Z PIŁKARZAMI LECHII

 

Przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec będzie można spotkać się z piłkarzami Lechii Gdańsk. Egy będzie czekał na kibiców w FanStore Lechia, a Sławomir Peszko i Mateusz Sopoćko na Trybunie Rodzinnej (Trybuna Niebieska). Zawodnicy będą do dyspozycji fanów w godz. 17-17.45.  

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się