Co warto wiedzieć przed meczem ze Śląskiem?

2018-07-27 11:30:00
W 2. kolejce LOTTO Ekstraklasy piłkarze Lechii Gdańsk zainaugurują sezon na Stadionie Energa Gdańsk spotkaniem ze Śląskiem Wrocław. Początek meczu został zaplanowany na godz. 18.00. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące dzisiejszej rywalizacji.
BILETY
 
na mecz ze Śląskiem Wrocław możesz zakupić na kilka sposobów: 
- online na bilety.lechia.pl
- w stacjonarnych punktach sprzedaży,
- salonikach prasowych Kolporter, 
- sklepie Fan Store Lechia New Balance.
 
Kasy biletowe czynne będą od godziny 16.00, a od godziny 10.00 wejściówki można też nabyć w Fan Store Lechii Gdańsk i New Balance na Energa Stadion (obok wejścia do recepcji od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk).
 
W tym sezonie wprowadziliśmy szereg nowości:
- przebudowaliśmy kategorie biletowe,
- przywróciliśmy zniżki na trybunie żółtej i czerwonej,
- wprowadziliśmy 20% rabat przy zakupie biletów grupowych (minimum 4 bilety w transakcji),
- obniżyliśmy ceny biletów normalnych!
 

Przypominamy, że niedawno została uruchomiona usługa Wallet, dzięki której wejście na stadion jest jeszcze łatwiejsze (więcej w tym miejscu). Ponadto bilety możesz nabyć w aplikacji Bilety Lechia na system Android.

 

DOJAZD NA STADION

Tradycyjnie zapraszamy do korzystania z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej. Szczegóły dotyczące rozkładu znajdziecie TUTAJ. Operator Stadionu Energa przygotował dla Was także więcej informacji, jak dojechać na mecz innymi środkami transportu. Wskazówki znajdziecie TUTAJ

 

PARKING

Na wszystkich parkingach przy Stadionie Energa Gdańsk obowiązują nowe zasady parkowania. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

FANSTORE

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego sklepu Lechii, który w dniu meczu ze Śląskiem będzie czynny od godz. 10.00 do 21.00.

 

SPOTKAJ SIĘ Z PIŁKARZAMI LECHII

Steven Vitoria będzie czekał na Was w Fan Store Lechii New Balance w godz. 17.15-17.45. Na trybunie niebieskiej przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław będzie można spotkać się z Mateuszem Żukowskim i Maciej Woźniakiem, którzy będą rozdawać autografy i pozować do zdjęć. 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się