Daniel Łukasik: Chcemy dobrze zakończyć ten rok

2018-12-19 13:01:00
- Szkoda wyniku z Miedzią, chcieliśmy wywieźć trzy punkty. Ciężki mecz, nie udało się, ale próbowaliśmy. Trzeba szanować jeden punkt - mówi Daniel Łukasik przed ostatnim meczem w tym roku, w którym Lechia podejmie w Gdańsku drużynę Górnika Zabrze.

W meczu z Miedzią Biało-Zieloni mieli swoje sytuacje, ale ostatecznie mecz zakończył się bezbramowym remisem. Po 19. kolejce Lechia jest liderem i ma trzy punkty przewagi nad Legią Warszawa.

 

- Bardzo ciężko się grało. To ustawienie Miedzi było specyficzne. Nie było łatwo, bo grali piątką w obronie. Ciężko było przebić się przez skomasowaną obronę i strzelić bramkę, chociaż mieliśmy sytuacje. Może nie takie stuprocentowe, ale można je było zamienić na bramkę. Niestety nie udało się, szykujemy się na Górnik. To będzie ważny mecz u siebie, chcemy dobrze zakończyć ten rok.

 

 

W ostatnim spotkaniu Daniel Łukasik zobaczył czwartą żółtą kartkę i zabraknie go w kolejnym meczu z Górnikiem Zabrze.

 

- Szkoda, długo nie dostawałem tej czwartej żółtej kartki. Z Miedzią Legnica ją dostałem, ale prędzej czy później by to się stało i nie ma co rozpamiętywać. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się