• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Daniel Łukasik: Pozytywny akcent na koniec ciężkiego tygodnia

2018-03-23 18:00:00
- Zwycięstwo w sparingu z dobrą drużyną jest dla nas ważne, bo udało nam się zaakcentować dobrze przepracowany tydzień. Myślę, że ta przerwa pozwoli nam się trochę "zresetować", żebyśmy w najważniejszej części sezonu zaczęli punktować - powiedział po wygranym sparingu z zespołem Chojniczanki Chojnice (1:0) pomocnik Lechii Gdańsk Daniel Łukasik.

- Sztab szkoleniowy ma swój plan, który realizuje, wykorzystując dłuższą przerwę. Ostatnie dni poświeciliśmy na ciężkie treningi, po meczu także dodatkowo biegaliśmy, by nasza forma była coraz lepsza. Mamy teraz czas na regenerację i przygotowanie się do spotkań ligowych - podkreślił Daniel Łukasik. 

 

Biało-Zielonych czekają teraz dwa trudne spotkania, mecz z Koroną w Kielcach, a następnie derby z Arką Gdynia na Stadionie Energa Gdańsk. 

- Do każdego spotkania przygotowujemy się na bieżąco. Zdajemy sobie sprawę, że będą tu trudne mecze, ale wielu z nas grało już pod dużą presją. Na końcu nie będzie się liczyła piękna gra, lecz ostateczny wynik. Myślę, że do obu spotkań będziemy dobrze przygotowani, a ta przerwa pozwoli nam się trochę "zresetować", żebyśmy w najważniejszej części sezonu zaczęli punktować - kończy Daniel Łukasik.