• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Daniel Łukasik: Wracamy na właściwe tory

2019-09-15 13:15:00
- Myślę, że to był fajny mecz dla kibiców. Napracowaliśmy się, będzie co analizować, ale przede wszystkim cieszą trzy punkty - powiedział po wygranej z Lechem Poznań Daniel Łukasik.

- Fajnie, że poszliśmy za ciosem po tym dobrym meczu w Gliwicach. Pokazaliśmy dobrą grę i mamy dobry wynik. W pierwszej połowie graliśmy ofensywnie, w drugiej nastawiliśmy się na kontratak i myślę, że też stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje. Myślę, że to był fajny mecz dla kibiców. Napracowaliśmy się, będzie co analizować, ale przede wszystkim cieszą trzy punkty. Wracamy na właściwe tory.


Biało-Zieloni dobrze weszli w mecz z Lechem, strzelili dwa gole, ale niestety stracili bramkę do szatni.


- Szkoda, że nie zamknęliśmy tego meczu w pierwszej połowie. Wynik determinuje to, jak wygląda gra, a straciliśmy trochę przypadkowo bramkę na 2:1. W drugiej połowie trochę się cofnęliśmy, ale moim zdaniem kontrolowaliśmy grę.

 

 

To kolejny mecz Daniela Łukasika z opaską kapitańską. W tym sezonie "Miły" jest pierwszym zastępcą Flavio Paixao, który cały mecz spędził na ławce rezerwowych.


- Bardzo się cieszę, że zostałem obdarzony zaufaniem. Myślę, że wcześniej też dawałem wszystko tej drużynie i dalej tak będzie. Będę pracował, żeby po każdym meczu schodzić z boiska z uśmiechem.


Zwycięstwo z Lechem Poznań to dobry moment, żeby budować twierdzę Gdańsk i wygrywać kolejne spotkania na Stadionie Energa Gdańsk.


- Wiadomo, że sezon będzie bardzo długi i mogą przytrafić się różne momenty, ale chcąc grać o najwyższe cele, trzeba brać komplet punktów u siebie. To, że wygraliśmy z Lechem, to bardzo dobra pieczątka na tych ostatnich przygotowaniach.


Kolejny mecz ligowy Biało-Zieloni także zagrają w Gdańsku (z Koroną Kielce w sobotę, 21 września, o godz. 17.30), więc jest czas na spokojną pracę.


- Przed nami trzy mecze ligowe przed przerwą na reprezentację. Musimy wycisnąć maksa, bo trochę słabiej zaczęliśmy ten sezon i teraz chcemy punktować jak najwięcej.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się