Dariusz Dudek: Myślę, że wygrał zespół zdecydowanie lepszy

2018-10-07 09:37:00
Trudno cokolwiek powiedzieć po tym spotkaniu, ponieważ wynik każdy zna i nie jest on korzystny dla nas. Myślę, że wygrał zespół zdecydowanie lepszy - powiedział na konferencji po meczu trener Zagłębia Sosnowiec.

 

 

Dariusz Dudek, trener Zagłębia Sosnowiec: Gratuluję zespołowi Lechii, myślę, że to bardzo dojrzały zespól, który potrafi wykorzystać każdy błąd. Nieprzypadkowo jest na tak wysokiej pozycji w tabeli.

 

- My mamy swoje problemy, jesteśmy beniaminkiem, który zbyt łatwo rozdaje bramki na lewo i prawo, bo są to błędy indywidualne, po których ciężko się podnieść. Mamy sytuację i strzelamy na 1:1, myślę, że mamy troszeczkę szczęścia i możliwość zejść do szatni z korzystnym rezultatem, a w prezencie dajemy drugą bramkę. To są momenty kluczowe dla naszych meczów. W łatwy sposób po błędach indywidualnych tracimy głupie bramki. W tej chwili na pewno się nie poddajemy, mamy dwa tygodnie przerwy, musimy wszyscy wspólnie usiąść i porozmawiać. Potrzebujemy jakiegoś impulsu. Trzeba zrobić wszystko, żeby w kolejnym spotkaniu z Miedzią Legnica wygrać.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się