• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  24.07.2020, 20:00

Denis Perger nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk [WIDEO]

2016-09-14 16:30:00
Denis Perger pozytywnie przeszedł testy w Lechii i został nowym zawodnikiem gdańskiej drużyny. 23-letni Słoweniec podpisał w środę roczną umowę z gdańskim klubem.

W ostatnich dniach lewy obrońca przebywał na testach w Lechii i uzyskał pozytywną opinię sztabu szkoleniowego Biało-Zielonych.

 

- Denis poprawnie spisywał się podczas treningów z naszym zespołem. To dynamiczny zawodnik z dobrze ułożoną lewą nogą i dobrym dośrodkowaniem. Uważam, że przyda się w naszej drużynie - stwierdził trener Lechii Piotr Nowak.

 

We wtorek Perger podpisał kontrakt z Lechią. Będzie on obowiązywać do końca sezonu 2016/2017. Słoweniec miał status wolnego zawodnika, mógł więc dołączyć do gdańskiego zespołu po zamknięciu letniego okna transferowego.

 

- Cieszę się, że udało mi się przekonać do siebie trenerów Lechii. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak zaprezentować swoje umiejętności na boisku. Moje przyjście do gdańskiej drużyny traktuję jako duże wyróżnienie i wyzwanie - przyznał Perger po podpisaniu umowy z Lechią. - Podczas moich treningów z drużyną zdążyłem przekonać się, że to zespół o bardzo dużym potencjalne, o czym świadczy też pozycja w lidze. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach potwierdzimy swoją dobrą dyspozycję i będziemy walczyć o mistrzostwo Polski - dodał nowy piłkarz Biało-Zielonych.  

 

W Lechii Denis Perger będzie występował z numerem 43 na koszulce.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się