• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Derbowe emocje nie tylko na boisku. Moc atrakcji dla kibiców przed meczem Lechia - Arka!

2017-04-17 12:00:00
Spędźcie Święta Wielkanocne razem z Lechią Gdańsk! Zapraszamy Was w Lany Poniedziałek 17 kwietnia na derbowy mecz Biało-Zielonych z Arką Gdynia. Początek zaplanowano na godz. 18, ale bramy Stadionu Energa Gdańsk otworzymy dla Was już o godz. 16. W oczekiwaniu na piłkarskie emocje zachęcamy do skorzystania z przygotowanych atrakcji.

Wszystkim fanom Lechii przypominamy, że warto wybrać się na Stadion Energa Gdańsk, by na żywo obejrzeć w akcji podopiecznych Piotra Nowaka. A jeśli dopisze Wam szczęście, będziecie mogli wygrać możliwość korzystania z ekskluzywnego mercedesa, który na cały weekend przekaże Wam partner Lechii Gdańsk - firma Mercedes-Benz Witman! By móc zdobyć nagrodę trzeba posiadać ważny bilet lub karnet na spotkania Biało-Zielonych, przyjść na mecz Lechii Gdańsk na Stadionie Energa Gdańsk i liczyć przy tym na łut szczęścia. Mercedesa na weekend otrzyma bowiem co 10-tysięczny kibic, który wejdzie na Stadion Energa Gdańsk.

 

Jeszcze przed wejściem na Stadion zapraszamy do FanStore Lechia New Balance, gdzie będziecie mogli zakupić niezbędne gadżety Biało-Zielonych i gdzie spotkacie się z piłkarzami Lechii - Michałem Makiem i Mateuszem Bąkiem, z którymi będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy wziąć autograf. Tam również najmłodsi fani gdańskiej drużyny będą mogli spróbować zbudować Twierdzę Gdańsk z wyjątkowych klocków z podobiznami piłkarzy!

 

Graczy gdańskiej drużyny spotkacie nie tylko w naszym sklepie, ale również na trybunie niebieskiej od godz. 17 do godz. 18. Na tej samej trybunie do Waszej dyspozycji będą również konsole PlayStation, na których będziecie mogli pograć w grę FIFA 17. A jeśli będziecie chcieli podszkolić swoje umiejętności piłkarskie, to będziecie mogli to zrobić pod okiem instruktorów futbolowych trików z North Style Crew, którzy nauczą Was kilku sztuczek.

 

W przerwie meczu rozegramy konkurs rzutów karnych, w którym wezmą udział szczęśliwcy, którzy złapią wyrzucone w trybuny piłeczki.