• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.06.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.06.2020, 18:00

Dołącz do programu lojalnościowego i odbierz Kartę Kibica Lechii Gdańsk z funkcją Cashback

2018-02-15 15:00:00
Kibiców Lechii Gdańsk zachęcamy do przystąpienia do wyjątkowego programu lojalnościowego stworzonego z myślą o fanach Biało-Zielonych przez sponsora klubu - Cashback World. Rób zakupy, za które otrzymasz zwrot części wydatków, zbieraj punkty i zdobądź ekskluzywną Kartę Kibica Lechii Gdańsk z funkcją Cashback. Dzięki temu wspomożesz również rozwój piłkarskich talentów w Akademii Lechii Gdańsk

Sercem Programu Cashback Lechii Gdańsk są różnorodne możliwości robienia zakupów u ponad 60 tysięcy partnerów handlowych z całego świata w różnych branżach - spożywczej, elektronicznej, odzieżowej, motoryzacyjnej, restauracyjnej itp.

 

Dzięki uczestnictwu w programie każdy kibic Biało-Zielonych może uzyskać liczne korzyści. Bez znaczenia, czy dokonujesz zakupów w formie tradycyjnej, czy online, za zakupy u każdego partnera handlowego otrzymujesz do 5% zwrotu wydanej kwoty w formie Cashback, a także punkty, dzięki którym można oszczędzać pieniądze, korzystając z dostępnych ofert zwanych Deals.

 

Na uczestnictwie w programie nie korzystasz wyłącznie Ty. Pamiętaj, że 1% wartości Twoich zakupów jest przeznaczony na szkolenie młodych piłkarzy w Akademii Lechii Gdańsk.

 

Udział w programie Cashback Lechii Gdańsk jest bezpłatny. Dodatkowo za 12 złotych możesz uzyskać wyjątkową Kartę Kibica z funkcją Cashback, której można używać nie tylko podczas robienia zakupów u naszych partnerów handlowych. Służy ona również jako nośnik biletu lub karnetu i dzięki niej można wejść na Stadion Energa Gdańsk na mecze Biało-Zielonych.

 

Zarejestruj się już dziś w programie Cashback Lechii Gdańsk, wyrób Kartę Kibica z funkcją Cashback i ciesz się radością zakupów. Wspieraj młode talenty z Akademii Lechii Gdańsk.

 

Wszelkie szczegóły dotyczące programu Cashback Lechii Gdańsk, a także użytkowania Karty Kibica z funkcją Cashback oraz rejestracja w programie wraz z instrukcją krok po kroku znajdują się na stronie cashback.lechia.pl

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się