Dopinguj Lechię w meczu z Legią i skorzystaj z atrakcji!

2018-03-11 11:00:00
Spędź wolną od handlu niedzielę na sportowo! Zapraszamy na Stadion Energa Gdańsk na mecz Lechii – Gdańsk z Legią Warszawa. Na pewno nie będziesz się nudzić, bo przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe atrakcje! Początek meczu o godz. 18, ale na stadion zapraszamy zdecydowanie wcześniej!

Przed meczem Lechia – Legia zapraszamy do FanStore Lechia New Balance. W naszym sklepie znajdziecie bogaty wybór pamiątek i gadżetów Lechii Gdańsk, a także wysokiej jakości obuwie i odzież marki New Balance dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci. W FanStore Lechia New Balance możecie również zakupić bilety na spotkania Lechii na Stadionie Energa Gdańsk w LOTTO Ekstraklasie, a także vouchery wartościowe na bilety.

 

 O godz. 17.30 w sklepie Lechii będziecie mogli tradycyjnie spotkać się z jednym z piłkarzy Biało-Zielonych, z którym będzie mogli porozmawiać, wziąć  autograf i zrobić sobie zdjęcie.

 

Do FanStore Lechia New Balance warto będzie również zajrzeć po zakończeniu spotkania Lechia – Legia, bowiem w przypadku wygranej lub remisu gdańskiego zespołu będziecie mogli skorzystać z wyjątkowej promocji i zrobić zakupy ze zniżką, uzależnioną od wyniku meczu Lechistów! FanStore Lechia New Balance czynny będzie do godz. 21.

 

Ciekawie będzie również na trybunie niebieskiej, gdzie będziecie mogli spotkać rozdającego autografy piłkarza Lechii Gdańsk. Tam także przyozdobicie swoją twarz w Biało-Zielone barwy. A jeśli zgłodniejecie to zapraszamy na darmową degustację pysznych wyrobów od Zakładów Mięsnych Nowak.

 

Atrakcje czekają także na kibiców z trybuny żółtej! Zapraszamy kibiców, którzy posiadają płatne karnety i bilety na trybunie żółtej do jak najwcześniejszego pojawienia się na Stadionie Energa Gdańsk. Wśród nich rozlosujemy bowiem nagrodę w postaci podwójnego zaproszenia do strefy Prestige na Stadionie Energa Gdańsk na spotkanie z Arką Gdynia! Nagrodę będzie można odebrać w FanStore Lechia New Balance godzinę po zakończeniu meczu, bądź w kolejnych dniach w godz. 10 – 18.

 

W przerwie meczu szczęśliwcy, którzy złapią wyrzucone w trybuny piłeczki, wezmą udział w konkursie rzutów karnych. Jego uczestnicy otrzymają atrakcyjne nagrody, m.in. sprzęt sportowy, gadżety i napoje. Fundatorem nagród dla uczestników konkursu jest partner Lechii Gdańsk – firma NATA.

 

Specjalną ofertę przejazdu na mecz i/lub powrotu po spotkaniu ze Stadionu Energa Gdańsk przygotowało dla kibiców Lechii Gdańsk mytaxi. W dniu meczu, czyli 11 marca, jadąc na mecz lub z niego wracając zapłacicie 50% mniej (dot. kursów z opcją "Płać przez Aplikację"). Szczegóły na stronie: pl.mytaxi.com/lechia

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się