• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Drużyny Akademii nadrabiają ligowe zaległości

2017-04-18 15:44:00
Cztery spotkania ligowe rozegrają w środę zespoły Akademii Lechii Gdańsk. Na boisko wybiegną drużyny Trampkarzy i Młodzików Biało-Zielonych.

Tylko Lechia U-15 wystąpi w środę w roli gospodarza. O godzinie 17 na stadionie przy ulicy Traugutta podopieczni Macieja Durasia zmierzą się z drużyną U-2 Bytów. Biało-Zieloni wygrali w tym sezonie 15 z 16 spotkań, rywale to zespół ze środka tabeli. To nasi Trampkarze będą tutaj zdecydowanym faworytem.

Derby czekają Lechię w rozgrywkach U-14. W Gdyni przy ulicy Uczniowskiej o godzinie 17 Biało-Zieloni zmierzą się z Arką. Podopieczni Grzegorza Grzegorczyka oczywiście liczą na zwycięstwo i chcą iść w ślady zespołu seniorów, który w derbach Trójmiasta tryumfował w niedzielę na Stadionie Energa. Lechiści postarają się powiększyć swoją przewagę nad resztą tabeli do 6 punktów.

O tej samej porze w Ustce Lechia U-13 zagra z tamtejszym Jantarem. Gospodarze tego spotkania zajmują aktualnie 10, a Biało-Zieloni drugie miejsce w tabeli rozgrywek wojewódzkich. W tą dość długą podróż gdańszczanie wybiorą się po komplet punktów. 

Kracząca od zwycięstwa do zwycięstwa w tym roku drużyna Lechii U-12 zmierzy się w derbach Gdańska z Gedanią. Mecz odbędzie się na boisku przy ulicy Hallera, a podopieczni Pawła Budziwojskiego na pewno postarają się o efektowne zwycięstwo. Początek spotkania o godzinie 18. 

#MyWierzymy