• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.10.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  27.10.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.11.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  10.11.2018, 18:00

Dusan Kuciak: Rozumiemy zdenerwowanie kibiców

2017-10-31 13:00:00
- Rozumiem, że kibice są na nas zdenerwowani i wściekli. Ponieśliśmy wysoką porażkę. W piątek zagramy derbowy mecz z Arką i musimy pokazać dobrą grę, na którą nas stać – przekonywał po przegranym 0:5 spotkaniu z Koroną Kielce bramkarz Lechii Gdańsk, Dusan Kuciak.

- Po meczu rozmawialiśmy w szatni, zastanawiając nad tym, co się stało. Pojawiło się kilka odpowiedzi, ale uważam, że na gorąco nie ma sensu toczyć dyskusji. Nie pokazaliśmy na murawie praktycznie nic. Nie możemy mówić o dobrym początku, to jest szukanie alibi. W każdym spotkaniu musimy grać dobrze przez pełne 90 minut albo skutecznie, jak z Zagłębiem Lubin - mówił golkiper Lechii.

Lechia poniosła szóstą porażkę w bieżącym sezonie Lotto Ekstraklasy. Jest ona tym bardziej dotkliwa, że rywal, aż pięciokrotnie trafił do siatki Biało-Zielonych.
 
- Przy drugiej straconej bramce podjąłem złą decyzję. Rozmawiałem z trenerem Adamem Owenem i wiem, co muszę zmienić. W ostatnich spotkaniach popełniłem kilka błędów, ale po jednym z nich dostałem wiadomość: „Cała Lechia zawsze razem”. Dlatego w tych trudnych dla nas chwilach musimy trzymać się razem. W tym miejscu chciałbym podziękować kibicom, którzy przyszli na nasz mecz z Koroną i rozumiemy ich zdenerwowanie – podkreślał Dusan. 
 
Jak zapobiec utracie bramek w następnych spotkaniach? - Potrzebujemy więcej spokoju podczas podejmowania wyborów w trudnych momentach. Nie możemy się oszukiwać. W ostatnich meczach popełniliśmy błędy, które dużo nas kosztowały – zakończył Kuciak. 
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się