• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Dusan Kuciak: Ten mecz od początku nam się nie układał

2017-11-24 20:58:00
- Mecz z Cracovią nie układał się nam od początku. Nawet po wyjściu na prowadzenie nie mieliśmy go pod kontrolą i daliśmy wyrwać sobie punkty – powiedział po przegranym 1:2 spotkaniu w Krakowie bramkarz Lechii Gdańsk Dusan Kuciak.

- Nie zagraliśmy dobrego spotkania. Od początku ten mecz nam się nie układał. Nie potrafiliśmy się dobrze zorganizować tak jak w meczach z Arką czy Wisłą Płock, popełnialiśmy sporo błędów i mieliśmy dużo strat. Nawet po wyjściu na prowadzenie nie mieliśmy tego meczu pod kontrolą i szybko straciliśmy gola na 1:1. Trzeba oddać graczom Cracovii, że zdobyli naprawdę ładną bramkę – mówił Kuciak.

 

- Co do rzutu karnego to skłaniam się ku temu, że był słusznie podyktowany. Jednak chwilę wcześniej było zagranie ręką piłkarza Cracovii, które arbiter powinien wychwycić. Ale abstrahując od tej sytuacji to już drugi raz w tym sezonie dostajemy karnego w doliczonym czasie gry [podobnie było w meczu z Bruk-Bet Termaliką]. Musimy za wszelką cenę unikać takich sytuacji i trzymać piłkę z dala od naszej „szesnastki”. Uważam, że remis w tym meczu byłby sprawiedliwym wynikiem, ale niestety nie potrafiliśmy utrzymać tego rezultatu – zakończył bramkarz Biało-Zielonych.