Dusan Kuciak: Tracimy przypadkowe bramki

2019-10-05 23:16:00
- Stracona bramka była totalnie przypadkowa. Nie można mieć do nikogo pretensji. Błażej był na pewno zły. Ostatnio rozmawialiśmy, że my tak "normalnie" nie potrafimy tracić bramek. Błażej po raz kolejny potwierdził swoją doskonałą formę, grając bardzo dobrze - powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin bramkarz Lechii Dusan Kuciak.

- Na boisku było trochę chaosu. Uważam, że ten mecz, szczególnie po tej drugiej straconej bramce, wyglądał z naszej strony bardzo dobrze. Zabrakło nam tylko tego konkretu,  ostatniego podania czy wykończenia akcji. Zagłębie stworzyło kilka sytuacji, ale pierwsza bramka była zupełnie przypadkowa, piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki. Ten mecz źle się dla nas rozpoczął, ale potem zaczęliśmy grać lepiej. Myślę, że do przerwy mogliśmy skończyć z wynikiem 1:1, ale to się nam nie udało. Druga bramka pokrzyżowała nam plany.

 

- My potem zaczęliśmy grać bez strachu. Gra była z naszej strony taka, że byłem przekonany, iż możemy wygrać to spotkanie. Zabrakło jednak tych bramek. Trochę to nieprzyjemne, że przegrywamy przed przerwą na kadrę i tracimy tą swoją dobrą serię, którą ostatnio mieliśmy. Powiedziałem to w szatni, powiem to teraz, oby ta porażka wyszła nam na dobre. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się