• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Dziękujemy Sebastian! [GALERIA I WIDEO]

2018-05-18 17:22:00
Dziś odbyła się pożegnalna konferencja Sebastiana Mili. Dziękujemy Sebastian za reprezentowanie Biało-Zielonych barw!

ZOBACZ GALERIĘ Z POŻEGNANIA

 

Na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej Sebastian Mila ogłosił zakończenie kariery piłkarskiej. Kariery, która obfitowała w liczne sukcesy - m.in. Mistrzostwo Polski ze Śląskiem Wrocław, Puchar Polski z Groclinem Grodzisk Wielkopolski, mistrzostwo i dwa puchary krajowe z Austrią Wiedeń czy Mistrzostwo Europy U-18 i Wicemistrzostwo Europy U-16. Dodatkowo zagrał 38 razy w kadrze Polski, strzelając osiem bramek, w tym pamiętną z Niemcami w elimincjach Euro 2016. 
 
Mila do Lechii trafił z Bałtyku Koszalin, rozgrywając 34 mecze w pierwszej drużynie. Po latach Sebastian wrócił do Gdańska i założył Biało-Zieloną koszulkę w kolejnych 55 meczach, w których strzelił cztery gole.
 
- Chciałbym Sebastianowi pogratulować kariery piłkarskiej, sukcesów, trofeów i bramek, które udało mu się zrobić w polskiej lidze i za granicą oraz występów w reprezentacji - powiedział na konferencji Janusz Melaniuk, Dyrektor Techniczny Lechii Gdańsk. - Naturalnie przede wszystkim występów w Lechii Gdańsk, ponieważ to tutaj Sebastian zaczynał seniorską karierę piłkarską. Nawet, gdy grał w innych klubach, zawsze miał Lechię w swoim sercu, nosił także opaskę z herbem Lechii. W imieniu klubu i kibiców chciałbym podziękować za wszystkie emocje, których nam dostarczył - podkreślił.
 

Zobaczcie i posłuchajcie pożegnanie Sebastiana Mili:

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się