eME: Haraslin, Mihalik i Kuciak w szerokiej kadrze Słowacji

2019-09-25 15:20:00
Zawodnicy Lechii Gdańsk - Lukas Haraslin, Jaroslav Mihalik i Dusan Kuciak otrzymali powołania do szerokiej kadry reprezentacji Słowacji na najbliższy mecz eliminacji mistrzostw Europy z Walią oraz towarzyski z Paragwajem.

Słowacy zmierzą się z Walią 10 października w Trnavie, a towarzyskie spotkanie z Paragwajem odbędzie się trzy dni później w Bratysławie. 

 

Selekcjonerem reprezentacji Słowacji jest były trener Zagłębia Lubin Pavel Hapal. Ponadto w szerokiej kadrze narodowej naszych południowych sąsiadów znalazło się także kilku innych zawodników dobrze znanych z boisk PKO Ekstraklasy. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się