• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  31.05.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  05.06.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  09.06.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  14.06.2020, 18:00

eVoucher w programie Cashback Lechii Gdańsk

2019-04-23 11:00:00
W ramach programu Cashback World pojawiła się możliwość wykupienia eVoucherów. Dzięki realizacji eVouchera można nabyć bilety na mecze Lechii Gdańsk oraz rzeczy z asortymentu Lechia Gdańsk FanStore na Stadionie Energa Gdańsk.

Aby stać się właścicielem eVouchera, wystarczy zamówić go w CashbackApp na swoim urządzeniu mobilnym. Już za sam zakup otrzymasz Cashback i Shopping Points. Karta eVoucher jest doskonałym prezentem. Aby podzielić się z najbliższymi wystarczy przesłać PDF zakupionego eVouchera, a odbiorca będzie mógł zrealizować bon w FanStore Lechii. 

 

Data ważności eVouchera to 30 czerwca 2019 roku, a wartość nabywcza odpowiada jego nominałowi tj. 100, 150 lub 200 zł. W przypadku, gdy nominał eVouchera jest niższy niż wartość towarów i usług, różnicę dopłaca użytkownik eVouchera. Natomiast jeśli nie wykorzysta się całej sumy znajdującej się na eVoucherze, reszta zostaje odnotowana przez sprzedawcę i nabywca eVouchera może ją wykorzystać przy kolejnych zakupach. Przy czym eVoucher musi zostać wykorzystany przy maksymalnie dwóch transakcjach. Usługa eVoucher nie podlega wymianie na gotówkę.

 

Na uczestnictwie w programie Cashback Lechia Gdańsk nie korzystasz wyłącznie Ty. Pamiętaj, że 1% wartości Twoich zakupów jest przeznaczony na szkolenie młodych piłkarzy w Akademii Lechii Gdańsk. Zarejestruj się już dziś w programie Cashback Lechii Gdańsk, kup eVoucher, wyrób Kartę Kibica z funkcją Cashback i ciesz się radością zakupów. Wspieraj młode talenty z Akademii Lechii Gdańsk!

 

Wszelkie szczegóły dotyczące programu eVouchera Cashback Lechii Gdańsk, a także użytkowania Karty Kibica z funkcją Cashback oraz rejestracja w programie wraz z instrukcją krok po kroku znajdują się na stronie cashback.lechia.pl.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się