Filip Mladenović: Musimy trzymać się wszyscy razem [WIDEO]

2019-02-25 11:10:00
- Cieszę się, że strzeliłem kolejną bramkę, bo pomaga nam to wszystkim. Zdobyliśmy trzy punkty. Trzymamy się razem, bo zawsze ktoś z nas będzie strzelać czy asystować, jak dziś Artur Sobiech. Dziękuję mu za tę bardzo fajną asystę. Dziękuję wszystkim chłopakom z drużyny i kibicom, którzy byli dziś z nami. Musimy się tak wszyscy razem trzymać do końca, a potem zobaczymy co będzie - powiedział po meczu z Wisłą Kraków (1:0) strzelec decydującego gola Filip Mladenović.

- Na pewno to był bardzo trudny mecz. My wiedzieliśmy przed spotkaniem jak Wisła będzie grać. Lubią grać w piłkę i bardzo fajnie to robią. Zagraliśmy z dużym zaangażowaniem, determinacją i agresywnością. To jest nasza gra i tak musimy dalej to robić. Mocno w obronie i kontrataku, kiedy nie możemy w ataku pozycyjnym. Bardzo ciężki mecz, ale najważniejsze są trzy punkty i jedziemy dalej - dodał "Mladen". 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się