Flavio Paixao: Mecz z Brøndby jest bardzo ważny dla naszych Kibiców i Klubu

2019-07-24 19:35:00
- Cała drużyna ma jeden cel i w czwartek najważniejsze jest zwycięstwo. Przed nami ważny mecz dla kibiców, miasta i klubu. Jesteśmy gotowi do walki. Broendby ma dużo doświadczenia, jest silne, ale Lechia jest też bardzo mocną drużyną - powiedział kapitan Biało-Zielonych Flavio Paixao.

- Po pierwsze musimy wygrać i to jest najważniejsze. Dla mnie to też ciekawa sprawa i kolejny cel jednak przede wszystkim należy się skupić na czwartkowym spotkaniu, które jest bardzo ważny dla kibiców i klubu. Mamy jeszcze czas na myślenie jak będzie później. Czwartek to najważniejszy dla nas mecz i jesteśmy na to gotowi.


- Oni mają zawodników, którzy wcześniej grali w innych krajach w europejskich pucharach. Mają doświadczenie z gry w Europie. U nas jednak również stworzyła się bardzo dobra drużyna. Lechia Gdańsk to teraz dobry zespół z super piłkarzami. To bardzo ważne dla kibiców i klubu.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się